Bramy segmentowe

 

Doskonała termoizolacja – nasze bramy posiadają jedne z najlepszych właściwości termoizolacyjnych na rynku U = 1,05 [W/m^2K] (panele z pianki poliuretanowej 40mm, uszczelnienie na obwodzie i między segmentami, uszczelka dwuwargowa między panelem a podłożem). Bogata kolorystyka (bramy segmentowe dostępne są w ponad 200 kolorach RAL oraz ponad 40 okleinach). Umożliwia to doskonałe dopasowanie bram do elewacji i innych elementów stolarki.

Jakość na lata – wszystkie metalowe elementy bram zabezpieczamy przed korozją. Lekka obsługa – dzięki specjalnemu układowi sprężyn każdą bramę, niezależnie od wymiaru, można bez wysiłku otworzyć jedną ręką. Niezawodna automatyka – Automatyka naszych bram, to urządzenia renomowanych producentów pozwalające na wpięcie w dowolny system „domu inteligentnego”.

Fotokomórki i czujniki – napędy bram posiadają w standardzie wyłącznik, który unosi bramę o ok. 10 cm, gdy ta napotka na opór. Bramę automatyczną można także wyposażyć w fotokomórkę, która uniemożliwia zamknięcie, jeśli w świetle bramy znajdzie się przeszkoda.