Bramy

Czym byłby właściwie wykończony dom jednorodzinny bez garażu? Aby zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom, a także ułatwić codzienne wyprowadzanie auta na podjazd, oferujemy bramy garażowe firmy Krispol. Zajmujemy się dystrybucją najnowszych rozwiązań wjazdowych proponowanych obecnie przez markę.

W ofercie posiadamy modele wjazdowe w kilku odsłonach: rolowane oraz segmentowe, przeznaczone zarówno do montażu w budynkach mieszkalnych, jak i w zakładach przemysłowych. Proponujemy standardowe i nietypowe rozwiązania, z którymi warto bliżej się zapoznać.

Firma Krispol dostarcza nam garażowe bramy rolowane oraz segmentowe. Oba wyjścia są bardzo praktyczne, różnią się jednak sposobem otwierania. Modele rolowane stanowią doskonale wyjście dla małych garaży, ponieważ nie zajmują wiele miejsca, a dodatkowo łatwo się je otwiera. Sprawdzą się również w pomieszczeniach z wysokim sufitem.

Natomiast wjazdy segmentowe wyróżnia solidna konstrukcja i lekka obsługa – można otworzyć je przy użyciu minimalnej siły. Zostały dodatkowo zabezpieczone przed korozją i innymi czynnikami zewnętrznymi. W ich przypadku istnieje również możliwość zamontowania napędu na czujniki lub fotokomórki.

Jednak bramy wjazdowe przydają się nie tylko w domach, ale także licznych zakładach przemysłowych. Dlatego zadbaliśmy, aby w naszej ofercie znalazły się również segmentowe bramy przemysłowe pełniące rolę dodatkowego zabezpieczenia. Wykonane z materiałów odpornych na działanie czynników zewnętrznych stanowią doskonały wybór na wiele lat.