Bramy garażowe

Integralną częścią większości domów budowanych w Polsce jest garaż. Aby go wykończyć, trzeba oczywiście zakupić drzwi, które będą nie tylko solidne, ale również stworzą spójną całość ze stylem domu. W naszej ofercie znajdą Państwo bramy garażowe firmy Krispol zajmującej się produkcją kilku różnych wariantów bram.

Jednym z najpopularniejszych rozwiązań dostępnych na rynku są bramy segmentowe. Są one produkowane z segmentów, czyli kilku poziomych paneli, które po podniesieniu wsuwają się w prowadnice. Dzięki temu są wygodne w użytkowaniu i funkcjonalne, gdyż nie zajmują miejsca przed garażem.

Kolejnym typem bram garażowym Krispol są bramy rolowane, sposobem działania przypominające rolety okienne. Sprawdzają się one zwłaszcza w domach z ograniczonym miejscem na podjeździe, przy których nie ma możliwości szerokiego otwierania skrzydeł.

Bramy do obiektów przemysłowych

Nasi klienci mogą zakupić także duże bramy garażowe przemysłowe. Wymogiem przy tego typu produktach jest nie tylko solidność, ale również sprawnie działające systemy otwierania oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Do bram garażowych polecamy również rolowane kraty, które stanowią dodatkowe zabezpieczenie w budynkach. Dzięki wsuwaniu się za nadprożem bramy te zajmują bardzo mało miejsca. Produkuje się je z aluminium lub stali, dlatego są solidne i odporne na działanie czynników zewnętrznych.