Drzwi zewnętrzne

Co świadczy o tym, jakim gospodarzem jesteś? Między innymi drzwi wejściowe do domu! Stanowią główną wizytówkę mieszkańców, a zarazem są dowodem na doskonałe wyczucie stylu. W naszej ofercie czekają liczne modele zewnętrzne marki Krispol wykonane z drewna, aluminium lub stali, które nie tylko będą prezentować się nowocześnie, ale zarazem spełnią niezbędne wymogi dotyczące bezpieczeństwa.

Oferujemy drewniane drzwi zewnętrzne – klasyczne lub minimalistyczne, o eleganckim wykończeniu z dodatkiem np. witrażowej szyby czy chromowanych pochwytów. Modele z drewna zaopatrzone są w podwójną uszczelkę, próg z termoprzekładką czy szybę antywłamaniową.

Ciekawym rozwiązaniem jest również wybór modelu wejściowego z drewna i aluminium. To połączenie eleganckiego wykończenia i praktycznego wykorzystania materiału odpornego na działanie czynników atmosferycznych. Aluminium na zewnętrznej stronie doskonale odpiera działanie wilgoci czy promieni UV.

Dla miłośników nowoczesnych rozwiązań posiadamy aluminiowe drzwi wejściowe, wykończone w minimalistyczny sposób, a przy tym bardzo trwałe. Zaopatrzone w systemy termoizolacyjne zapobiegają utracie ciepła z budynku.

Dla jeszcze większego poczucia bezpieczeństwa warto postawić na stalowe drzwi antywłamaniowe. Posiadają właściwości energooszczędne i wyróżnia je wysoki współczynnik przenikania. Zaopatrzone są w systemy antywłamaniowe, takie jak zamek trzypunktowy czy bolce antywyważeniowe. Modele wejściowe ze stali wykonane są z ocynkowanej blachy i pokryte warstwą farby, co dodatkowo zabezpiecza je przed działaniem czynników zewnętrznych.