Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne to pierwsze, z czym stykają się odwiedzający dom goście. Zapewniają one domownikom bezpieczeństwo, dlatego muszą być nie tylko piękne, ale również solidne. W naszej ofercie znajdą Państwo tylko modele łączące obydwie te cechy.

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się drewniane drzwi zewnętrzne. Wizualnie wyróżniają się one widocznością słojów, co sprawia, że są naturalne i niepowtarzalne. Poza tym są także solidne, co wynika z zastosowania podwójnej uszczelki i szyby antywłamaniowej. Oferujemy również drewniane drzwi zewnętrzne z przekładką termiczną, która zapewnia im jeszcze lepszą termoizolacyjność.

Klienci lubiący połączenie klasyki z nowoczesnością powinni zwrócić natomiast uwagę na drewniano-aluminiowe drzwi zewnętrzne. Najczęściej cechują się one minimalistycznym wykończeniem, dlatego sprawdzą się w przypadku nowoczesnych domów z czarnym dachem i białą elewacją. Swoją ofertę kierujemy w szczególności do mieszkańców Bielsko-Białej, Cieszyna oraz Skoczowa.

Stolarka otworowa z aluminium i stali

Kolejny wariant to aluminiowe drzwi zewnętrzne. Cechują się one dużą odpornością na uszkodzenia i nawet po wielu latach nie wymagają poddawania ich czynnościom konserwatorskim oraz odnawianiu. Często spotykane są w obiektach użyteczności publicznej, w których generalnie nie jest taka ważna estetyka. Ale w naszym salonie zakupią Państwo także dekoracyjne drzwi z aluminium oraz z drewnopodobnymi okleinami.

Solidność to główny atut kolejnego produktu, czyli drzwi zewnętrznych stalowych. Najczęściej są one zaopatrzone w systemy antywłamaniowe, dzięki czemu stanowią dobrą ochronę przed złodziejami. W ich przypadku nie trzeba obawiać się korozji, gdyż produkuje się je z ocynkowanej blachy.