Okna

Właściwie dobrane okna potrafią całkowicie zmienić charakter budynku, a także sprawić, że zostaną spełnione wymogi związane np. z termoizolacją, co jest istotne zwłaszcza w przypadku budownictwa pasywnego i energooszczędnego.

Nasz asortyment okien uwzględnia jednak nie tylko funkcjonalność, ale również walory estetyczne. Oferujemy okna drewniane, które doskonale sprawdzają się w budynkach zabytkowych, podkreślając unikatowy charakter fasady, a także nadając kamienicy wyjątkowy wygląd. Specjalizujemy się także w wymianie i reprodukcji ram, które mogą wyglądać tak jak dawniej. Używamy do tego różnych gatunków drewna, w tym sosny, meranti, modrzewia i dębu. Oferujemy modele okien z szybami termoizolacyjnymi, antywłamaniowymi i dźwiękochłonnymi.

Solidna i estetyczna stolarka

Drugim segmentem naszej oferty stolarki okiennej są okna drewniano-aluminiowe łączące solidność aluminium oraz estetykę drewna. Rekomendujemy Państwu zwłaszcza mahoń lub sosnę, które są nie tylko piękne, ale również wytrzymałe. Okna te oferujemy w szerokiej palecie kolorów RAL, również w mniej typowych dla stolarki kolorach takich jak np. granat.

W naszym asortymencie nie mogło zabraknąć także okien PCV, które ze względu na stosunkowo niską cenę cieszą się w Polsce dużą popularnością. Przystępna cena wcale jednak nie oznacza, że są one mniej solidne. Wręcz przeciwne – wykazują się odpornością na działanie deszczu i promieni ultrafioletowych, a przy tym zapewniają wysokie parametry izolacyjności termicznej i akustycznej. Te ostatnie są kluczowe, aby z domu nie uciekało ciepło, co w okresie zimowym pozwala znacznie ograniczyć rachunki za ogrzewanie budynku.