Okna PCV

Okna wykonane z materiału PCV są obecnie najczęściej wykorzystywane w budownictwie ze względu na relatywnie dobry stosunek ceny do uzyskiwanych parametrów i trwałości. Dla wielu okno jest tylko elementem plastiku, który chroni ich od zimna lub ciepła, klienci powinni wiedzieć trochę więcej żeby móc dokonać właściwego wyboru. Dobre okna PCV wykonane są z wysokiej jakości komponentów na które, składają się profile PCV, wzmocnienia systemowe, okucia, uszczelki i szyby. Okna dobrej jakości są długotrwałe, stabilne, odporne na zmienne warunki atmosferyczne, zapewniają znakomitą izolacyjność cieplną i akustyczną, gwarantują zachowanie koloru oraz gładkość powierzchni. Na dzień dzisiejszy nasza firma posiada w swojej ofercie całą gamę systemów okiennych pozwalającą na zaspokojenie potrzeb każdego klienta.

Okno cieszyn

fen 76

Profil 5 komorowy o głębokości profili 76 mm, daje możliwość osiągnięcia bardzo niskiego współczynnika przenikania ciepła, dzięki czemu, możemy go stosować w domach energooszczędnych.

Warto zaznaczyć, że jest możliwość okleinowania w opcji Bikolor.

Od uw=0,83 [W/m2K]

Okna Śląsk

fen 85

Okna FEN 85 o głębokości profili 85 mm, z energooszczędnościowymi pakietami szybowymi z ciepłą ramką, dzięki 6- komorowej budowie profili uzyskują optymalną izolację cieplną. Sprawia to, że FEN 85 spełniają wysoko postawione wymagania domów pasywnych. Dzięki bogatemu wyborowi akcesoriów i szerokiej ofercie kolorystycznej, każdy klient może je dopasować do własnych potrzeb i oczekiwań.

Od uw=0,76 [W/m2K]

Okno PVC fen92
fen 92

Okna FEN 92 idealnie spełniają wymagania budynków pasywnych. Wysoka odporność na czynniki atmosferyczne powoduje, że nawet po wielu latach użytkowani okna wyglądają jak nowe. Mamy do wyboru bogate wyposażenie dodatkowe, możliwość wykonania okien w nietypowych kształtach, okleinowanie w opcji Bikolor, co sprawia, że możemy je dopasować do każdego wystroju wnętrza oraz do elewacji.

Od uw=0,76 [W/m2K]

hst
HST

Powierzchnia okna w systemie HST może sięgnąć nawet 14m2. Obsługa nie wymaga użycia siły, gdyż skrzydło porusza się na rolkach po szynie ukrytej w podłodze. Niski próg zlicowany z podłogą jest niewątpliwie zaletą, ponieważ otrzymujemy przejście do ogrodu, które bez problemu pokonamy np. wózkiem. System przesuwny HST ma w ofercie bardzo praktyczne rozwiązania, takie jak otwieranie i zamykanie za pomocą pilota oraz programowanie wietrzenia.

Od uw=0,76 [W/m2K]