Drzwi wewnętrzne

Jakie drzwi wewnętrzne wybrać, aby cieszyć się ich wyglądem przez kolejne lata? W naszej ofercie znajdą Państwo rozwiązania ułatwiające ten wybór. Proponujemy liczne modele wewnętrzne wykonane z drewna, płyty wiórowo-otworowej lub ramiakowe MDF, idealne nie tylko jako przejście między pokojami, ale także nadające się do montażu w łazience czy na klatce mieszkaniowej. Wykorzystanie wytrzymałych materiałów i najnowszych trendów sprawia, że możemy zagwarantować Państwu doskonały wybór.

Oferujemy drewniane drzwi pokojowe dostępne w licznych odsłonach, wyposażone w standardowe akcesoria. Dzięki nam mogą Państwo zaopatrzyć się zarówno w tradycyjne modele z drewna, jak i drzwi dwuskrzydłowe, które sprawdzą się w salonie, sypialni, oranżerii, bibliotece, gabinecie i innych pokojach.

Jeśli myślą Państwo o drzwiach łazienkowych, to warto zdecydować się na drzwi wewnętrzne z MDF. Wykorzystano w nich technologię ramiakową, składającą się ze stabilnych poprzeczek pokrytych odporną folią LUX oraz aluminium szczotkowanym, co chroni je przed wilgocią w łazience. Obecność szyby dekoracyjnej i płyty MDF w ciekawym kolorze sprawiają, że prezentują się równie stylowo, co wejścia do łazienki wykonane z drewna.

Na co warto zdecydować się w bloku lub kamienicy? Drzwi wewnątrzklatkowe wykonane z płyty MDF sprawdzą się w budownictwie użytkowym oraz mieszkaniowym. Konstrukcja jest dodatkowo wzmacniana przy pomocy masowych płaskowników ze stali lub płyt Homalight. Dzięki temu wejścia wewnątrzklatkowe stanowią trwałe i bezpieczne rozwiązanie w każdym mieszkaniu.